facebook
Vox Polska
wybór wersji językowej ---> PL |  EN |  IT

Audioprzewodnik

Zwiedzanie w grupie zorganizowanej z przewodnikiem może być świetnym pomysłem na poznanie historii i kultury odwiedzanego miasta, a także poszerzenie swojej wiedzy na temat poszczególnych zabytków czy atrakcji turystycznych. Wiele osób preferuje jednak turystykę w pojedynkę lub w towarzystwie bliskiej osoby, spacerując we własnym tempie, poświęcając wybranym obiektom tyle czasu i uwagi, ile same zdecydują. Z myślą o takich zwiedzających w naszej firmie przygotowaliśmy urządzenia w postaci audioprzewodników pozwalających na swobodne zwiedzanie, a zarazem poszerzenie swojej wiedzy na temat odwiedzanych miejsc.

Audioprzewodnik dla indywidualnych podróżników

Audioprzewodnik firmy VOX to urządzenie zawierające nagranie dźwiękowego opisu konkretnej trasy i znajdujących się na niej atrakcji czy zabytków. Audioguide jest więc alternatywą dla systemów Tour Guide z radioprzewodnikiem oraz doskonałym wyborem dla różnego rodzaju instytucji kulturalnych, w tym muzeów bądź organizacji zajmujących się oprowadzaniem po historycznych centrach miast, a także dla obiektów sakralnych, parków tematycznych i wielu innych. Audioprzewodniki naszej firmy pozwolą każdemu z nich idealnie odpowiedzieć na oczekiwania odwiedzających ich turystów indywidualnych. Z pomocą urządzeń marki VOX kultura nie będzie dostępna wyłącznie dla wybranych.

Praktyczne urządzenia od firmy VOX

Obsługa audioprzewodników marki VOX jest niezwykle prosta i intuicyjna, dlatego nie sprawi żadnego problemu nawet niedoświadczonemu użytkownikowi. Turysta wybiera nagranie w odpowiadającym mu języku, a następnie korzysta z indywidualnego toku zwiedzania, wygodnie pogłębiając swoją wiedzę. Urządzenie może bowiem zawierać w sobie nawet kilkadziesiąt wersji językowych, zależnie od potrzeb i życzenia Klienta. Audioprzewodnik stanowi zatem nieocenioną pomoc, a jednocześnie niezaprzeczalny atut każdej instytucji korzystającej z niego w swojej codziennej pracy. Zapraszamy do współpracy!

produkty banner system nagłaśniający dla przewodników