facebook
Vox Polska
wybór wersji językowej ---> PL |  EN |  IT

Zestaw Tour Guide

Radioguides®, czy też słuchawki jednorazowe, to zaledwie dwa z wielu znaków firmowych i rozwiązań zastrzeżonych i opatentowanych przez VOX. Zapotrzebowanie turystyki zorganizowanej na usługi VOX systematycznie wzrasta, a korzystanie z radioguides® stało się dla wielu operatorów turystycznych nieodzownym aspektem ich działalności. Zarówno w obiektach muzealnych jak i sakralnych, coraz powszechniejszym staje się wprowadzanie obowiązku używania przez grupy zorganizowane urządzeń radioguides®. Okoliczności te sprawiły, iż VOX jest liderem w tej dziedzinie.

Corocznie dostarczamy ponad 2.000.000 urządzeń Tour Guide Systems. Obsługujemy około 650 klientów: tour - operatorów, instytucji i firm. Na potrzeby obsługi codziennego wynajmu przeznaczonych jest 15 000 urządzeń. VOX to synonim niezawodności i staranności, gwarantujących najwyższy poziom obsługi.

Zestaw Tour Guide Systems

Sprzęt Tour Guide Systems stał się nieodłącznym wyposażeniem podczas wycieczek zorganizowanych, oprowadzanych przez przewodnika. Dzięki niemu wszyscy uczestnicy zwiedzania będą mogli bez problemu słyszeć swojego opiekuna, nawet jeśli oddali się on na większą odległość albo będzie zagłuszany przez miejski hałas lub obecność innych turystów. Co więcej, urządzenia typu Radioguides® doskonale nadają się do oprowadzania po obiektach muzealnych bądź sakralnych, gdzie umożliwiają przekazywanie wszystkich informacji przez przewodnika przy jednoczesnym zachowaniu powagi odpowiedniej dla danego miejsca. Bez przekrzykiwania, przeszkadzania innym grupom, nieporozumień — zestaw Tour Guide Systems od VOX stanowi idealne rozwiązanie dla operatorów turystycznych.

Sprzęt Tour Guide Systems od firmy VOX

Każdy zestaw Tour Guide Systems oferowany przez naszą firmę składa się z bezprzewodowego nadajnika wyposażonego w mikrofon, przeznaczonego dla przewodnika grupy zorganizowanej, a także z odbiorników wraz z jednorazowymi słuchawkami dla osób oprowadzanych. Urządzenia typu Radioguides® pozwalają zatem nie tylko na wygodne, bezproblemowe zwiedzanie rozmaitych atrakcji turystycznych, ale też zachowanie odpowiedniego poziomu higieny z myślą o przyszłych wycieczkach. Co więcej, sprzęt Tour Guide Systems świetnie sprawdza się również w innych branżach niż turystyczna — przykładowo może pomóc w przemyśle podczas oprowadzania kontrahentów po terenie zakładu produkcyjnego, w którym panuje hałas. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

zestaw tour guide

produkty banner system nagłaśniający dla przewodników